Rezervácia termínu

Krásna tvár bez vrások

Ůplnou novinkou v oblasti ošetrení pre dokonalú tvár je ošetrenie prístrojom Phorma laser 3.0 a bezihlovou výplňou Biofiller, ktorá obsahuje patentovanú zmes kyseliny hyalurónovej, ozónu a vitamínu C.

 

Ako to funguje?
PhormaLaser 3.0 je inovatívna laserová technológia  na neinvazívne ošetrenie (úplne bezbolestné a bez ihly) pre tvár, prsia a dekolt.

Jednoduché a rýchle ošetrenie s vynikajúcimi výsledkami, ideálne na vykonávanie neinvazívnych bezihlových výplňových ošetrení tváre, pŕs a dekoltu ako bezbolestná alternatíva k invazívnym injekčným ošetreniam, ktoré sú dostupné už niekoľko rokov.


PhormaLaser 3.0 je inovatívna technológia laserovej emisie kombinovaná s endogénnou rádiofrekvenciou vyvinutá na medicínskom základe, ktorými vpravujeme na ošetrované miesto Biofiller - fatokompozície na báze kyseliny hyalurónovej, vitamínu C a ozónu. Tieto molekuly, stimulované násadcom Dual Energy, prenikajú do hĺbky podporou stimulácie kolagénu , čím sa urýchľujú procesy obnovy tkaniva a podporuje sa dôležitý antioxidačný a zvlhčujúci účinok.
Ideálne na vykonávanie neinvazívnych bezihlových výplňových ošetrení tváre, pŕs a dekoltu ako alternatíva k invazívnym injekčným ošetreniam na trhu.
 

© 2022 Winmed centrum
Created by SVKmedia

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.