Rezervácia termínu

Technológie

Najnovšie technológie od Winformu, ktoré používame pri liečbe bolesti výrazne urýchľujú proces liečby a pomáhajú pri chronickej, aj pri akútnej bolesti.  Technológie pre krásu od Phorma Beauty  zase umožňujú tvarovať telo, zbaviť sa celulitídy a vrások.

Bezbolestná rázová vlna

Bezbolestná rázová vlna s diatermiou - táto kombinácia troch účinných terapií v jedinečnom prístroji ShockWave Dual Power, s ktorým pracujeme, pomáha vyriešiť aj najzávažnejšie problémy s pohybovým aparátom - akútne aj chronické diagnózy.

Zistiť viac

TriJALUX + SINAPSI N-FI

Bolia vás kĺby a bojíte sa ihly? Už nemusíte. TriJALUX - unikátna terapia pre kĺby a väzivá..

Zistiť viac

Vysokovýkonný laser Hightherapy Chronic3

Vyskovýkonný laser s piatimi vlnovými dĺžkami v jednom lúči. Okamžitá úľava od bolesti,

Zistiť viac

Tecar SIN N-FI

Prenosný highendový medicínsky prístroj. Okrem špičkovej a overenej kombinácie diatermie Tecar s ultrazvukom pre efektívnu liečbu rôznych typov zranení, regeneráciu po výkone a prípravu športovcov na výkon umožňuje aplikovať do tkanív liečivá na báze N-FI ako sú TriJALUX a ArtosikJALUX.

Zistiť viac

Phorma Laser 3.0

Laserová terapia, rádiofrekvencia a mezoterapia v jednom prístroji pre tvárové ošetrenia - vyhladzovanie vrások systémom Phorma Beauty - BioFiller (fytokomponent na báze kyseliny hyalurónovej, vitamínu C a ozónu) pre dokonalú pleť bez vrások.

Zistiť viac

Phorma Four Press

Prístroj pre tlakovú terapiu a lymfodrenáž

Zistiť viac

Phorma ShockCell

Phorma ShockCell je zariadenie, ktoré kombinuje rázovú vlnu s endogénnou rádiofrekvenciou a má vynikajúce výsledky prii riešení celulitídy a tuku. Ošetrenie je absolútne bezbolestné a bez hluku a výnimočne účinné. Výsledky sú zrejmé už od prvého ošetrenia. Niekoľko sedení stačí na dosiahnutie dlhotrvajúcich účinkov.

Zistiť viac
© 2022 Winmed centrum
Created by SVKmedia