Rezervácia termínu

Phorma ShockCell

Phorma ShockCell je zariadenie, ktoré kombinuje rázovú vlnu s endogénnou rádiofrekvenciou a má vynikajúce výsledky prii riešení celulitídy a tuku. Ošetrenie je absolútne bezbolestné a bez hluku a výnimočne účinné. Výsledky sú zrejmé už od prvého ošetrenia. Niekoľko sedení stačí na dosiahnutie dlhotrvajúcich účinkov.

Technológia ShockCell zabezpečuje jedným ošetrením súčasne rozpustenie (lipolýzu), odplavenie prebytočného tuku (lymfodrenáž) a podporuje prekrvenie ošetrovaných tkanív. ShockCell kombinuje v jednej ošetrovacej hlavici intenzívne pôsobenie rázovej vlny, rádiofrekvenčnej stimulácie a transdermálneho prenosu účinných látok z ošetrovacích gélov. Spoločné pôsobenie týchto troch energií zabezpečí vo výsledku rýchly a hlavne dlhotrvajúci efekt. A to všetko bez námahy a bolesti

Revolučný a jedinečný prístroj ShockCell kombinuje tri technológie tak, aby pomohol vyriešiť aj najzávažnejšie typy celulitídy, ochabnutosť  kože a lokálne nahromadenie tuku.

Bežná rázová vlna je vždy spojená s bolesťou a nepríjemným hlukom. Náša bezbolestná rázová vlna ShockCell umožňuje dosahovať vynikajúce výsledky  bez utrpenia - úplne bez bolesti a bez hluku. Iba relaxujete a o ostatné sa postará personál našich partnerských centier a ShockCell.

Oblasti aplikácie:

 

Ruky

Odstraňuje nedokonalosti a ochabnutosť pokožky rúk pomocou špeciálnych protokolov pre tónovanie a tvarovanie (liposculpture) rúk.

Brucho

Zmenšuje „brušné“ nedokonalosti a účinne bojuje proti ochabnutosti, vrátane veľmi závažných stavov.

Zadok

Pri všetkých problémoch so zadkom odstraňuje nedokonalosti a vedie k pevnému a pekne tvarovanému zadku.

Boky

Tónovanie, spevnenie a hlboké vyhladenie pokožky, eliminuje lokalizovaný tuk.

Vnútorné a vonkajšie stehná

Tónovanie a spevnenie pomocou špeciálnych protokolov pre vnútorné a vonkajšie stehno, ktoré bojujú proti fibróznej aj edematóznej celulitíde

© 2022 Winmed centrum
Created by SVKmedia